Šventinė atributika su išskirtiniu akcentu – Porsche nuoma Vilniuje

Šventės ir įvairios sukaktuvės neaplenkia nė vieno vilniečio. Noras išsiskirti ar šventę pagyvinti tam tikrais akcentais veda ir prie kitokių sprendimų. Pavyzdžiui, Porche nuoma Vilniuje leidžia kurti išskirtines šventes ne tik fotosesijoms, bet ir sprendžiant susisiekimo klausimus.

Šventinė atributika – Porsche

1931 metais įkurto Porsche koncerno produktams abejingų nėra. Nesvarbu, kurios markės automobilį pasirinksite, Porsche 911, Panamera ar naujausią Cayenne, bet kuris iš šių automobilių Jūsų šventei suteiks išskirtinę prabangą. Bešių gali tikti ir kiti modeliai, tokie kaip Carrera, kurių sportinis stilius ir elegancija leis išpildyti bet kokius šventinius sumanymus bei staigmenas.

Porsche nuoma Vilniaus mieste

Išsinuomoti Porsche Vilniuje nėra sudėtinga. Tereikia turėti šventinį sumanymą, šiek tiek pinigų ir amžių, kuris leistų vairuoti tokios markės automobilį. Jei planuojate nuomoti išskirtinį automobilį šventei, Porsche yra išskirtinis sprendimas, kuris kainuoja nemažai. Todėl turėtumėte suprasti, kad tokios klasės automobilių nuoma nebus 30 ar 70 eurų. Tam tikrų Porsche automobilių modelių nuomos kaina prasideda nuo 400 ir gali šoktelti iki 600 ar net daugiau. Kaina priklauso nuo modelio, pagaminimo metų ir nuomos paslaugos gavėjo amžiaus. Be to, svarbu žinoti ir tai, kad auto nuomos punktas reikalauja ir tam tikro užstato, kuris gali svyruoti nuo 1500 iki 3000 ar net daugiau. Todėl išskirtiniam Porsche reikia ir išskirtinių investicijų nuomai. Tačiau sukurta šventinė nuotaika ir prabanga leidžia pamiršti visas išlaidas.

Kas įeina į nuomos kainą

Pasirašius Porsche automobilio nuomos sutartį ir palikus užstatą Jūs gausite ir svarbias garantijas.

  • Civilinis ir KASKO draudimas;
  • Vairuotojo ir keleivio draudimas;
  • 24/7 techninė pagalba kelyje;

Nereikėtų pamiršti ir atsakomybės. Nors paslaugos gavėjas gauna didesnę naudą nei paslaugos teikėjas, vartotojams naudinga atminti, kad dėl netinkamo elgesio vairuojant nuomotą Porsche automobilį, nuo atsakomybės jų niekas atleidžia. Nuomotą priemonę leidžiama valdyti tik laikantis visų eismo teisyklių bei pačios priemonės naudojimo reikalavimų. Tad naudoti nuomotą transporto priemonę vertėtų atsakingai, nes priešingu atveju gręsia užstato praradimas bei teisinė atsakomybė už padarytą žalą.

Ieškote nuomai Porsche Vilniuje, tai – geriausias Jūsų pasirinkimas ir išskirtinis akcentas šventei, sukakčiai paminėti ar tiesiog priemonė, smagaus laiko praleidimui.

Daugiau laiko skirkite sau – Porsche nuoma Vilniuje?!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Pageidaujamas automobilis:

Jūsų vardas:

Nuomos pradžios data:

Nuomos pabaigos data:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Žinutė:

Preferred car:

Name:

Start date of the lease:

End date of the lease:

Phone number:

Email address:

Message:

Предпочтительная машина:

Имя:

Дата начала аренды:

Конечная дата аренды:

Номер телефона:

Адрес электронной почты:

Сообщение: